SOI Nebezpečné výrobkyUpozornenieDôležité upozornenie - súprava pre opravu bezdušových pneumatík Slime Tyre Plug Kit

Dôležité upozornenie - súprava pre opravu bezdušových pneumatík Slime Tyre Plug Kit

Kategória: Upozornenie
Dátum: 26. 4. 2022

Slovenská obchodná inšpekcia na základe informácie, ktorú dostala od spoločnosti Muziker a.s., Drieňová 1H, 821 01 Bratislava, v záujme dôslednej ochrany spotrebiteľa uverejňuje nasledovný oznam:

Spoločnosť Muziker a.s. upozorňuje, že sa dozvedela o skutočnostiach nasvedčujúcich tomu, že výrobok Súprava pre opravu bezdušových pneumatík Slime Tyre Plug Kit (značka: Slime, názov: Tyre Plug Kit, číslo modelu 20464, číslo šarže REV082919ART, UFI: MW4Q-X05Q-F00D-MSXT, čiarový kód 0716281210341, krajina pôvodu: Čína) vyobrazený nižšie je nebezpečný. Lepidlo zo súpravy totiž obsahuje nadmerné množstvo toulénu, v dôsledku čoho môže byť škodlivé pre ľudské zdravie.

 

súprava pre opravu bezdušových pneumatík slime tyre plug kit_obrázok

 

Spoločnosť Muziker a.s. vyzýva zákazníkov, ktorí si zakúpili vyššie uvedený výrobok, aby ho nepoužívali, resp. prestali používať, pričom ho môžu vrátiť zaslaním na adresu: Muziker (Return), Logistický areál P3, Hala 2, 900 55 Lozorno.

Pre vrátenie kúpnej ceny je potrebné pred zaslaním tovaru vyplniť formulár dostupný na webovej stránke: https://www.muziker.sk/client/claim_functionalities/new.

V prípade potreby ďalších informácií je možné uvedenú spoločnosť kontaktovať priamo na e-mail: frantisek.kavulak@muziker.com