SOI Nebezpečné výrobkyUpozorneniaOznámenie spoločnosti Decathlon SK s. r. o. - bunda Kipsta

Oznámenie spoločnosti Decathlon SK s. r. o. - bunda Kipsta

Kategória: Nebezpečný výrobok - Upozornenia
Dátum: 4. 4. 2018
Slovenská obchodná inšpekcia na základe informácie, ktorú dostala od spoločnosti Decathlon SK s. r. o., Pri letisku 2, 821 04 Bratislava v záujme dôslednej ochrany spotrebiteľa uverejňuje nasledovný oznam:

Dodávateľ Decathlon SK s. r. o. varuje spotrebiteľov pred ďalším používaním výrobku „Detská nepremokavá bunda Kipsta T500“. Varovanie sa týka len nasledovných modelov:

8364291 - Bunda Kipsta T500 - čierna, veľkosti 6, 8, 10, 12 a 14 rokov

8364292 - Bunda Kipsta T500 - modrá, veľkosti 6, 8, 10, 12 a 14 rokov

S ohľadom na ochranu spotrebiteľov dodávateľ Decathlon SK s. r. o. preventívne vyzýva zákazníkov, ktorí si zakúpili uvedený výrobok, aby ho ďalej nepoužívali a priniesli ho späť do ktorejkoľvek predajne Decathlon.

bunda_kipsta 

Tímy Kipsta našli chybu vo vzťahu k šnúrke. Táto môže byť zachytená počas rôznych aktivít dieťaťa, čo môže viesť k nebezpečenstvu.

V prípade, že ste si spomenutý výrobok zakúpili, môžete ho priniesť späť do ktorejkoľvek predajne Decathlon, pričom Vám budú vrátené peniaze, a to aj bez nutnosti predloženia pokladničného bloku. Ostatných produktov dodávateľa Decathlon SK s. r. o., sa táto výzva netýka. Telefónne čísla na jednotlivé predajne sú zverejnené na webovej adrese www.decathlon.sk

Dodávateľ Decathlon SK s. r. o. sa ospravedlňuje za všetky prípadné nepríjemnosti.