SOI Nebezpečné výrobkyUpozorneniaOznámenie spoločnosti Lidl Slovenská republika v. o. s.

Oznámenie spoločnosti Lidl Slovenská republika v. o. s.

Kategória: Nebezpečný výrobok - Upozornenia
Dátum: 19. 5. 2017

Slovenská obchodná inšpekcia v záujme dôslednej ochrany spotrebiteľa uverejňuje nasledovný oznam od spoločnosti Lidl Slovenská republika v. o. s., Ružinovská 1/E, 821 02 Bratislava.

Dodávateľ Grizzly Tools GmbH & Co. KG varuje pred ďalším používaním výrobku „Aku kosačka FRMA 36/2 B1“, ktorá sa predávala pod značkou „Florabest“ a IAN kódom 282231 vrátane k tomu prislúchajúcich batérií.

S ohľadom na ochranu spotrebiteľov dodávateľ Grizzly Tools GmbH & Co. KG, Großostheim, preventívne vyzýva zákazníkov, ktorí si zakúpili výrobok „Aku kosačka FRMA 36/2 B1“ predávaný pod značkou „Florabest“, IAN kódom 282231, aby výrobok ďalej nepoužívali a priniesli ho späť do ktorejkoľvek predajne Lidl vrátane k tomu prislúchajúcich batérií. Vzhľadom na výrobnú vadu môže pri používaní tohto výrobku dôjsť k vzniku požiaru. „Aku kosačku FRMA 36/2 B1“ predávala spoločnosť Lidl Slovenská republika od 20. apríla 2017 za 249,99 €.

V prípade, že ste si spomenutý výrobok zakúpili, môžete ho kedykoľvek priniesť späť do predajne, pričom Vám budú vrátené peniaze, a to aj bez nutnosti predloženia pokladničného bloku. Výzva na vrátenie tovaru sa týka výlučne výrobku „Aku kosačka FRMA 36/2 B1“ predávaného pod značkou „Florabest“, IAN kódom 282231 (nachádza sa na spodnej časti výrobku).

kosačka%20frma

kosačka%20frma%202

Ostatných produktov od dodávateľa Grizzly Tools GmbH & Co. KG a ani žiadnych iných výrobkov značky „Florabest“ sa táto výzva netýka.

Dodávateľ Grizzly Tools GmbH & Co. KG sa ospravedlňuje za všetky prípadné nepríjemnosti.