SOI Nebezpečné výrobkyUpozorneniaOznámenie spoločnosti Lidl Slovenská republika v. o. s.

Oznámenie spoločnosti Lidl Slovenská republika v. o. s.

Kategória: Nebezpečný výrobok - Upozornenia
Dátum: 8. 8. 2017

Slovenská obchodná inšpekcia v záujme dôslednej ochrany spotrebiteľa uverejňuje nasledovný oznam od spoločnosti Lidl Slovenská republika v. o. s., Ružinovská 1/E, 82102, Bratislava.

DÔLEŽITÉ BEZPEČNOSTNÉ UPOZORNENIE

Dodávateľ Roman Habermann Bijoux-Modische Accessoires varuje pred ďalším používaním výrobku „Pásy na cumeľ“ (2ks v balení), ktorý sa predával pod značkou „Lupilu“ a IAN kódom 281251.

Mníchov, 3. augusta 2017. S ohľadom na ochranu spotrebiteľov dodávateľ Roman Habermann Bijoux-Modische Accessoires preventívne vyzýva zákazníkov, ktorí si zakúpili výrobok „Pásy na cumeľ“( 2ks v balení) predávaný pod značkou „Lupilu“, IAN kódom 281251, aby výrobok ďalej nepoužívali a priniesli ho späť do ktorejkoľvek predajne Lidl.

pásy%20na%20cumel

Za nepriaznivých okolností môže prísť k uvoľneniu malých častí tohto produktu, pričom pri prehltnutí týchto častí malými deťmi vzniká nebezpečenstvo udusenia. Vzhľadom na dĺžku pásov na cumeľ nie je zároveň možné vylúčiť nebezpečenstvo priškrtenia. „Pásy na cumeľ“ 2 kusy v jednom balení predávala spoločnosť Lidl Slovenská republika od 20. marca 2017. V prípade, že ste si spomenutý výrobok zakúpili, môžete ho priniesť späť do ktorejkoľvek predajne, pričom Vám budú vrátené peniaze, a to aj bez nutnosti predloženia pokladničného bloku.Výzva na vrátenie tovaru sa týka výlučne výrobku „Pásy na cumeľ, 2ks v balení“ predávaného pod značkou „Lupilu“, IAN kódom 281251 (nachádza sa na zadnej časti obalu). Ostatných produktov dodávateľa Habermann Bijoux-Modische Accessoires, a ani žiadnych iných výrobkov značky „Lupilu“, sa táto výzva netýka.

Dodávateľ Habermann Bijoux-Modische Accessoires sa ospravedlňuje za všetky prípadné nepríjemnosti.