SOI Nebezpečné výrobkyUpozorneniaOznámenie spoločnosti Lidl - kávovar SEMS

Oznámenie spoločnosti Lidl - kávovar SEMS

Kategória: Nebezpečný výrobok - Upozornenia
Dátum: 7. 10. 2019

Slovenská obchodná inšpekcia v záujme dôslednej ochrany spotrebiteľa uverejňuje nasledovný oznam od spoločnosti Lidl Slovenská republika v. o. s., Ružinovská 1/E, 821 02 Bratislava.

DÔLEŽITÉ BEZPEČNOSTNÉ UPOZORNENIE

S ohľadom na ochranu spotrebiteľov sťahuje spoločnosť Kompernaß Handelsgesellschaft mbH výrobok „Kávovar SEMS 1100 A1“ značky „Silvercrest“, IAN 313486 (viď produktový štítok na spodnej strane produktu), z trhu. Výrobok bol predávaný spoločnosťou Lidl Slovenská republika v. o. s. od 17.06.2019.

kávovar sems 1100 a1“ značky „silvercrest“, ian 313486 

Z dôvodu výrobnej chyby nie je možné pri niektorých produktoch s vyššie uvedeným artiklovým číslom IAN 313486 vylúčiť nebezpečenstvo zásahu elektrickým prúdom. Spoločnosť Kompernaß Handelsgesellschaft mbH preto žiada všetkých zákazníkov, aby rešpektovali stiahnutie uvedeného produktu z trhu a prestali ho používať.

V prípade, že ste si spomenutý výrobok zakúpili, môžete ho priniesť späť do ktorejkoľvek predajne spoločnosti Lidl Slovenská republika v. o. s., pričom Vám budú vrátené peniaze, a to aj bez nutnosti predloženia pokladničného bloku.

Výzva na vrátenie tovaru sa týka výlučne výrobku „Kávovar SEMS 1100 A1“ značky „Silvercrest“, IAN 313486. Ostatných produktov značky „Silvercrest“, ani žiadnych iných výrobkov spoločnosti Kompernaß Handelsgesellschaft mbH, sa táto výzva netýka.

Spoločnosť Kompernaß Handelsgesellschaft mbH sa ospravedlňuje za všetky prípadné nepríjemnosti.