SOI Nebezpečné výrobkyUpozorneniaOznámenie spoločnosti Lidl - Aku vysávač od spoločnosti Silvercrest

Oznámenie spoločnosti Lidl - Aku vysávač od spoločnosti Silvercrest

Kategória: Nebezpečný výrobok - Upozornenia
Dátum: 6. 10. 2020
Slovenská obchodná inšpekcia v záujme dôslednej ochrany spotrebiteľa uverejňuje nasledovný oznam od spoločnosti Lidl Slovenská republika, v. o. s., Ružinovská 1/E, 821 02 Bratislava.

DÔLEŽITÉ BEZPEČNOSTNÉ UPOZORNENIE

V rámci preventívneho opatrenia spol. Lidl dobrovoľne sťahuje z trhu „Aku vysávač od spol. Silvercrest 2 v 1 SHAZZ 22.2. D5“ s artiklovým číslom IAN 339791_1910.

V prípade vyššie uvedeného výrobku nie je možné vylúčiť nebezpečenstvo vzniku požiaru počas nabíjania alebo jeho používania.

Uvedený výrobok bol predávaný len prostredníctvom Lidl – shopu. Na predajniach nebol tento výrobok nikdy v ponuke pre spotrebiteľa.

Na vrátenie výrobku odporúča spol. Lidl využiť službu vrátenia tovaru prostredníctvom podacej a výdajnej siete spoločnosti Slovenská pošta. Spol. Lidl odporúča vystaviť si „Formulár o odstúpení od zmluvy“ a „Štítok na vrátenie tovaru“ vo Vašom klientskom účte. Vyplnený formulár s Vašim podpisom priložíte k zásielke, ktorú pripravíte na vrátenie a na prepravný obal prilepíte „Štítok na spätné zaslanie“. Formulár o odstúpení od zmluvy sa môže skladať z viacerých listov, vložte preto k vrátenému tovaru všetky listy formulára.

Zásielku stačí potom odniesť na najbližšiu pobočku Slovenskej pošty a tu ju odovzdať. Slovenská pošta Vám pri odovzdaní zásielky vystaví potvrdenie o prevzatí, na ktorom bude uvedené číslo zásielky, pomocou ktorého môžete sledovať, kde sa balík práve nachádza. Je potrebné vyplniť dodatok so spracovaním osobných údajov.

du_lidl_aku_vysavac