SOI Nebezpečné výrobkyUpozorneniaOznámenie spoločnosti Decathlon SK s. r. o., Bratislava

Oznámenie spoločnosti Decathlon SK s. r. o., Bratislava

Kategória: Nebezpečný výrobok - Upozornenia
Dátum: 12. 2. 2019
Slovenská obchodná inšpekcia na základe informácie, ktorú dostala od spoločnosti Decathlon SK s. r. o., Pri letisku 2, 821 04, Bratislava v záujme dôslednej ochrany spotrebiteľa uverejňuje nasledovný oznam:

Dodávateľ Decathlon SK s. r. o. varuje pred ďalším používaním výrobku „Závesný popruh Strap Training 100 Domyos“. Varovanie sa týka len nasledovného modelu:

8360619 – Závesný popruh Strap Training 100, farba čierno-červená

zavesny_popruh1 

zavesny_popruh2 

S ohľadom na ochranu spotrebiteľov dodávateľ Decathlon SK s. r. o. preventívne vyzýva zákazníkov, ktorí si zakúpili výrobok „Závesný popruh Strap Training 100“, aby výrobok ďalej nepoužívali a priniesli ho späť do ktorejkoľvek predajne Decathlon.

Spoločnosť Decathlon si pri testoch všimla, že v niektorých prípadoch môže dôjsť, z dôvodu výrobnej vady, k zlomeniu karabínky, čo môže viesť k pádu.

V prípade, že ste si spomenutý výrobok zakúpili, môžete ho priniesť späť do ktorejkoľvek predajne Decathlon, pričom Vám bude popruh vymenený za nový alebo Vám budú vrátené peniaze, a to aj bez nutnosti predloženia pokladničného bloku. Ostatných produktov dodávateľa Decathlon SK s. r. o., sa táto výzva netýka.

Dodávateľ Decathlon SK s. r. o. sa ospravedlňuje za prípadné nepríjemnosti.