SOI Nebezpečné výrobkyUpozorneniaOznámenie spoločnosti Decathlon SK s. r. o.

Oznámenie spoločnosti Decathlon SK s. r. o.

Kategória: Nebezpečný výrobok - Upozornenia
Dátum: 11. 7. 2018

Slovenská obchodná inšpekcia v záujme dôslednej ochrany spotrebiteľa uverejňuje nasledovný oznam od spoločnosti Decathlon SK s. r. o., Pri letisku 2, 821 04, Bratislava.
Dodávateľ Decathlon SK s. r. o. varuje pred ďalším používaním výrobku „Skladací bicykel B´FOLD 500 a B´FOLD 700“ .Varovanie sa týka len nasledovných modelov bicykla:
a) 1481091 – B´FOLD 700, farba sivá;
b) 583698 – B´FOLD 500, farba červeno-sivá.

S ohľadom na ochranu spotrebiteľov dodávateľ Decathlon SK s. r. o. preventívne vyzýva zákazníkov, ktorí si zakúpili výrobok „Skladací bicykel B´FOLD 500 a B´FOLD 700“, aby výrobok ďalej nepoužívali a priniesli ho späť do ktorejkoľvek predajne Decathlon. 

bicykel b fold 

bicykel b fold_2 

V niektorých prípadoch môže dôjsť z dôvodu výrobnej vady k zlomeniu bicykla v časti skladacieho rámu, čo by mohlo viesť k nehode. V prípade, že ste si spomenutý výrobok zakúpili, môžete ho priniesť späť do ktorejkoľvek predajne Decathlon, pričom Vám bude bicykel vymenený za nový alebo Vám budú vrátené peniaze, a to aj bez nutnosti predloženia pokladničného bloku. Ostatných produktov dodávateľa Decathlon SK s. r. o., sa táto výzva netýka.
Dodávateľ Decathlon SK s. r. o. sa ospravedlňuje za prípadné nepríjemnosti.