SOI Nebezpečné výrobkyUpozorneniaOznámenie spoločnosti BSH domáce spotřebiče s.r.o.

Oznámenie spoločnosti BSH domáce spotřebiče s.r.o.

Kategória: Nebezpečný výrobok - Upozornenia
Dátum: 11. 3. 2020
Slovenská obchodná inšpekcia v záujme dôslednej ochrany spotrebiteľa uverejňuje nasledovný oznam od spoločnosti BSH domáce spotřebiče s.r.o..

DÔLEŽITÉ BEZPEČNOSTNÉ UPOZORNENIE

Spoločnosť BSH domáce spotřebiče s.r.o. vyhlasuje zvolávaciu akciu na spredu plnené práčky Bosh WAT28490BY s výrobným číslom FD 9902. Táto bezpečnostná akcia sa týka viacerých európskych krajín na spredu plnené práčky značiek Bosh, Siemens, Neff, Balay a Constanta vyrobené v roku 2019 s vyššie uvedeným výrobným číslom.

bosh wat28490by_obr 1

Dôvod tejto dobrovoľnej zvolávacej akcie je, že za určitých okolností sa môže bubon počas odstreďovania uvoľniť, čo predstavuje riziko vážneho zranenia.

Ak sa chcete uistiť, či sa stiahnutie týka aj vášho spotrebiča navštívte internetovú stránku www.washingmashinesafety.sk alebo volajte na tel. číslo +421 238 106 115. Práčky s poškodeným uchytením budú bezplatne vymenené za nové spotrebiče.

Spoločnosť BSH domáci spotřebiče s. r. o. Vám ďakuje za spoluprácu a ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, ktoré pre Vás výmena spotrebiča môže znamenať.