SOI Nebezpečné výrobkyUpozorneniaOznámenie spoločnosti IKEA Bratislava, s. r. o. - podbradníky MATVRÅ

Oznámenie spoločnosti IKEA Bratislava, s. r. o. - podbradníky MATVRÅ

Kategória: Nebezpečný výrobok - Upozornenia
Dátum: 1. 10. 2019
Slovenská obchodná inšpekcia v záujme dôslednej ochrany spotrebiteľa uverejňuje nasledovný oznam od spoločnosti IKEA Bratislava, s. r. o., Ivanská cesta 18, 821 04 Bratislava.

DÔLEŽITÉ BEZPEČNOSTNÉ UPOZORNENIE

Spoločnosť IKEA žiada všetkých zákazníkov, ktorí si zakúpili súpravu podbradníkov MATVRÅ v červenej a modrej farbe, aby ich prestali používať a vrátili do obchodného domu IKEA.

podbradniky_matvrå 

MATVRÅ, súprava podbradníkov, modrý/červený, 2 ks v balení

Spoločnosť IKEA dostala upozornenia, že gombík na podbradníku MATVRÅ by sa mohol uvoľniť, čo predstavuje pre deti riziko udusenia.

Spoločnosť IKEA vyzýva zákazníkov, aby priniesli detské podbradníky MATVRÅ späť do obchodného domu IKEA. Ako náhradu dostanú podobný výrobok alebo im budú vrátené peniaze v plnej výške. Pri vrátení nie je nutné predložiť doklad o kúpe (pokladničný blok).

Bezpečnosť zákazníkov je pre IKEA na prvom mieste, preto sa rozhodli preventívne stiahnuť súpravu podbradníkov MATVRÅ v červenej a modrej farbe z predaja. Podbradníky s rovnakým názvom MATVRÅ v zelenej a žltej farbe so vzorom ovocia a zeleniny sú bezpečné na používanie, pretože majú iný tvar a sú vyrobené z iného materiálu.

Pre viac informácií kontaktujte IKEA na tel. č. 02/48 226 111.